Lady Force Studio

 PostatSam 07 Mar 2015, 20:13
Decoratiuni Iasi -Razvan

Lady Force Studio Vp10

Mesaje scrise Mesaje scrise : 2
Credite Credite : 6
Oras Oras : Iasi

Scris deDecoratiuni Iasi -Razvan Verified
Mesaj n°1


Fă-ți cunoscută afacerea


 


LadyForce Studio
"Fa bani cu mintea, nu cu corpul!"


De ce noi si nu un alt studio?
Deoarece ne-am saturat sa vedem multe oferte aberante,multe promisiuni si foarte putine fapte iti dam cateva motive pentru care sa ne alegi pe noi!
Lady Force Studio Ldp10 Iti putem garanta ca prin seriozitatea si dorinta ta de a reusi noi te vom aduce la un nivel foarte ridicat  in acest domeniu. Iti vom da cateva sfaturi de care daca vei tine cont in acest domeniu sunt vitale pentru a avea succes.
Lady Force Studio Ldp10 Ne incapatanam sa scoatem ce e mai bun din ficare fata ce vine sa colaboreze cu noi. Nu suntem ca restul studiourilor ce iti vor pune in fata site-uri multe fara a fi mai intai ajutata sa intelegi fiecare site in parte atat cat vei dori tu!
Lady Force Studio Ldp10 Iti garantam ca site-urile cu care noi lucram sunt foarte profitabile si iti vor garanta un venit Peste asteptarile tale  site-urile fiind foarte usor de invatat si de lucrat pe ele!
Lady Force Studio Ldp10 Bonusuri?  Desigur procentul de 70% in prima luna este unul din ele. Bonusuri este putin spus, noi oferim CORECTITUDINE, SERIOZITATE, INTIMITATE, DISCRETIE, IGIENA, RESPECT, AJUTOR PE ORICE PLAN, RABDARE si ITI vom da CURAJ sa REUSESTI!
Bonusuri?
Daca iti doresti BONUSURI MINCINOASE si PROMISIUNI FALSE esti pe drumul gresit, nimeni nu iti poate oferi un BONUS fara ca pe viitor sa ai obligatii (sa lucrezi o anumita perioada, sa fii obligata sa faci lucruri care te incomodeaza, sa fii pusa in situatii neplacute). Atunci cand mergi la un interviu de angajare pentru un job in domeniu VideoChat prioritatile tale ar trebui sa fie altele nu BONUSURILE!  LadyForce Studio te doreste in echipa sa daca esti o tipa care nu doreste neaparat BONUSURI ci o persoana serioasa, punctuala, responsabila si cu bun simt!
Lady Force Studio Ldp10 Deoarece suntem un studio Serios care ne respectam, zilele de plata sunt FIXE fara intarzieri iar atunci cand vine ziua de salar banii tai sunt calculati in fata ta pentru fiecare site in parte pe care tu vei lucra si vei avea acces oricand la castigurile tale, ele nu vor fi ascunse niciodata!
Lady Force Studio Ldp10 Nu te lasa mintita, pacalita si impresionata de un simplu "NUME, BRAND", Noi LadyForce Studio am aparut in acest domeniu cu dorinta de a ne impune printr-o locatie discreta, aparatura foarte performanta capabila sa transmita HD in oricare colt al lumii datorita internetului de maxima viteza. Un Studio care ofera intimitate si discretie nu va dori sa isi dezvaluie poze cu si despre locatie pe internet!
Lady Force Studio Ldp10 Dupa parerea noastra un studio care respecta fetele ce colaboreaza cu Studioul respectiv nu va afisa niciodata poze din interiorul locatiei deoarece noi vizitand site-urile din domeniu ne-am putut da seama cu usurinta unde lucreaza persoana respectiva. Cum? Majoritatea studiourilor au acelasi decor de foarte mult timp, investesc foarte putin dar doresc mult castig.
Lady Force Studio Ldp10 Pentru ca  domeniul VideoChat s-a schimbat, studioul nostru s-a adaptat in functie de cererea de pe piata. Noi iti vom pune in valoare atuurile, vom lucra cu tine invatandu-te sa fii o adevarata atractie pentru privitori. Tu trebuie sa fii atractia nu "tapetul, veioza, tabloul - intr-un cuvant decorul din spatele tau" de aceea credem ca ai nevoie de niste profesionisti care te pot ridica la adevarata ta valoare!
Lady Force Studio Ldp10 Pentru ca la LadyForce regulile nu sunt Exagerate!!! Regulile noastre sunt de bun simt si orice persoana care se respecta pe ea insusi cu siguranta nu va simti ca exista un regulament. Noi dorim ca fetele ce colaboreaza cu noi sa se simta la fel de bine ca la ele acasa.
Stim ca ai citit prea mult, nu am incercat sa te impresionam ti-am spus realitatea si motivele pentru care sa ne cunosti si sa colaborezi cu noi.

Daca te-am convins dar nu suficient... Facem cinste cu o cafea in caldurosul nostru Studio!

Copyright(©) Iasi.FullSubject.Net
Nicio parte a acestui articol nu poate fi reprodusă, transmisă sau stocată în orice formă fără acordul scris al deținătorului dreptului de autor, în conformitate cu articolul L122-1 aparținând ICC.
Stimă,
Echipa ForumIași

Ți-a plăcut acest articol? Te rugăm să-i dai share! Îți Mulțumim.

URL:
BB:
HTML:
Pagina 1 din 1
Copyright © ForumIaşi: News & Events
Copyright ©2010-2018 ForumIaşi. Toate drepturile rezervate!